Velikost textu: normln | zvtit | zmenitInternetov magazn nejen pro seniory  

Navigace

Svtek
Dnes slav svtek Karolna,
ztra Jindich.

Mete jim poslat elektronickou pohlednici.

Klub
Uivatel: nepihlen

Vce informac o klubu a lenstv v nm se mete dozvdt na strnkch naeho klubu.

Anketa
Nvtvnci strnek - vk nvtvnk. Dkujeme za hlasovn!
 
 
 
 

StatistikaPodporuj ns
OSTRAVA!!!


MOAP


Nadace OKD


SENSEN


SeniorTip.cz,
ISSN 1801-9900
Vydv: Spolenost senior o.s.

Createt by NETtip 2006
Webhosting SvetHostingu.cz

Pojte s námi do bijáku aneb Kino, biograf, bijásek
 
Vlastn nikam nemusíte chodit. Staí se jen pohodln posadit a jako obvykle kliknout na odkaz nabídky shlédnutí krátkého filmu. Vše je tak snadno po ruce. Iluze velkofilmu vás uvede do seriálu amatérských snímk z rzného prostedí, nevypulírovaného profesionální úpravou a dokonalou technikou.

V seriálu ji nadále v dalších dílech nebudou ti filmy, které vám nabízely dvacet a ticet minut promítacího asu, a zdály se vám být nkdy dlouhé. Tentokrát to bude jen jeden film, který vám ukáe místa, kde jste ješt nebyli, nebo jste si je prohlédli pi jiné píleitosti.

Poslechnete si hudbu, která vás uklidní nebo uvede do píjemné nálady s poutavými pohledy na památky a významná místa. Seznámíte se s neprofesionálními filmai, scénáristy, zvukai, kameramany, stihai, reiséry a autory. Mimo dobré nálady vám pináší seriál pohotovji zábavu i inspiraci.

 
* * *
Snad aby se zastavil as

Autorkou dokumentu o manelích Kubátových Mgr. Alena Krejová, je lenkou Sdruení Video-Film Studio Ústí nad Labem. Filmakou je od svých devatenácti let. Na soutích se zúastuje se svými filmy od roku 2005. Její oblíbené námty jsou vtšinou cestopisné dokumenty a reportáe.

Ve svém filmu piblíila sympatickou dvojici, která ji nkolik let psobí úspšn v oblasti neprofesionálního filmu, kde sklízí astá ocenní za nápadité a pitalivé námty, vetn ocenní na mezinárodních soutích. Jejich milé vzpomínání vás urit pobaví a zaujme. Ukáe, jak lovk asem v dobré part propadne kouzlu pohyblivých obrázk a vnuje tomu veškerý as a prostedky.

 

https://youtu.be/vdinNrlexpM
 
Autoi seriálu Pemysl asar a Václav idek

* * *
Zdroj fotografie Ústecký deník/Karel Pech
Zobrazit všechny lánky autora   


Komente
Posledn koment: 17.09.2023  13:24
 Datum
Jmno
Tma
 17.09.  13:24 Vesuviana