Velikost textu: normln | zvtit | zmenitInternetov magazn nejen pro seniory  

Navigace

Svtek
Dnes slav svtek Emil,
ztra Vladimr.

Mete jim poslat elektronickou pohlednici.

Klub
Uivatel: nepihlen

Vce informac o klubu a lenstv v nm se mete dozvdt na strnkch naeho klubu.

Anketa
Nvtvnci strnek - vk nvtvnk. Dkujeme za hlasovn!
 
 
 
 

StatistikaPodporuj ns
OSTRAVA!!!


MOAP


Nadace OKD


SENSEN


SeniorTip.cz,
ISSN 1801-9900
Vydv: Spolenost senior o.s.

Createt by NETtip 2006
Webhosting SvetHostingu.cz

Pojte s námi do bijáku aneb Kino, biograf, bijásek

Vlastn nikam nemusíte chodit. Staí se jen pohodln posadit a jako obvykle kliknout na odkaz nabídky shlédnutí krátkého filmu. Vše je tak snadno po ruce. Iluze velkofilmu vás uvede do seriálu amatérských snímk z rzného prostedí, nevypulírovaného profesionální úpravou a dokonalou technikou.

V seriálu ji nadále v dalších dílech nebudou ti filmy, které vám nabízely dvacet a ticet minut promítacího asu, a zdály se vám být nkdy dlouhé. Tentokrát to bude jen jeden film, který vám ukáe místa, kde jste ješt nebyli, nebo jste si je prohlédli pi jiné píleitosti.

Poslechnete si hudbu, která vás uklidní nebo uvede do píjemné nálady s poutavými pohledy na památky a významná místa. Seznámíte se s neprofesionálními filmai, scénáristy, zvukai, kameramany, stihai, reiséry a autory. Mimo dobré nálady vám pináší seriál pohotovji zábavu i inspiraci.

 
* * *
K vyhlídce císae Františka Jozefa I.

V asopise Kvty jsem etl reportá redaktorky o starém pánovi, který s automobilem Tatra 57 a v roce 1937 vyjel po Grossglocknerské vysokohorské silnici a k vyhlídce císae Františka Jozefa I. Rád o tom vyprávl a byl na to velmi pyšný. ekl jsem si, e to zkusíme také. Proti jeho Tate s dvaceti komi mla Felicie koní 68, take by to neml být ádný problém. Skuten si se stoupáním a 15% Felicia hrav poradila. Film jsme tehdy natáeli ješt na analogovou kameru JVC, ale po digitalizaci, se na snímek s nádhernými scénami pi krásném poasí, dá dívat. Autor pyšn vzpomíná a peje divákm hezký záitek. Cestu k vyhlídce císae Františka I. vele všem autoturistm doporuuje.   
 
 
https://youtu.be/w6rZOSWCOFI

Autoi seriálu: Pemysl asar a Václav idek
 
* * *
Zobrazit všechny lánky autora


Komente
Posledn koment: 11.06.2023  15:26
 Datum
Jmno
Tma
 11.06.  15:26 Pemek a Vclav Podkovn
 11.06.  10:56 Von
 10.06.  09:48 Vesuviana
 10.06.  09:29 Ivan
 10.06.  09:27 Vladimr Ki