Česká společnost pro trénování paměti a mozkový jogging

vyhlašuje od pondělí 11. 3. 2019 do neděle 17. 3. 2019

NÁRODNÍ TÝDEN TRÉNOVÁNÍ PAMĚTI

 

v rámci celosvětové akce "Týden uvědomění si mozku" (Brain Awareness Week), který od roku 1996 pořádá organizace Dana Alliance for the Brain (www.dana.org) V tomto březnovém týdnu (11. - 17. 3. 2019) se veřejnost dozvídá o výsledcích výzkumu mozku srozumitelnou formou prostřednictvím stovek akcí. Ty jsou pořádány vědeckými institucemi, které se výzkumu mozku věnují, případně institucemi, které výsledky výzkumu aplikují v praxi.

 

Cílem NÁRODNÍHO TÝDNE TRÉNOVÁNÍ PAMĚTI je přesvědčit nejen seniorskou populaci, že si ještě docela slušně pamatuje, když jí někdo poradí, jak na to. Trénování paměti je efektivní nástroj proti mentální deterioraci, a zároveň rychlá cesta ke zvýšení sebevědomí.

 

Příští akce BAW se bude konat v tomto termínu:

16. - 22. 3.2020

 

Následujících 407 OSVĚTOVÝCH PŘEDNÁŠEK SE KONÁ ZDARMA a jsou převážně určeny veřejnosti. Pokud jsou určeny jen pro zvané návštěvníky, je to v přehledu uvedeno. Je to nejvyšší počet přihlášených přednášek od roku 2005, kdy se stala ČSTPMJ poprvé partnerem BAW.

 

PONDĚLÍ 11.3.2019

BENEŠOV

Kavárna Donut Café

Jiáskova ul

Od 18 hod.

Mgr Hana Prášková

BRNO

Filiánek,z.s.

A 0Z MMB,budova MMB,místnost 111

Malinovského nám.3

Od 10 hod.

Ing.Jana Benešová

BRNO

Dům Naděje Řečkovice

Hapalova 20

Od 10 hod. pro zvané

Pí.Petra Poláčková

BRNO

Knihovna  Jiřího Mahena

Kobližná 4

Od 10.15 hod.

Paní Jana Šubrová

BRNO

Sál TLUKOT

Novobranská 4

od 10.30 hod.

pí.Michaela Nešporová

BRNO

Filiánek,z.s.

A 0Z MMB,budova MMB,místnost 111

Malinovského nám.3

Od 13 hod.

Ing.Jana Benešová

BRNO

Centrum Ženy 50

Anenská 10  hod pro zvané

Ing.Marcela Cvachová

ČELADNÁ

Beskydské rehabilitační centrum

Apartmánový dům Lara-salonek

Čeladná 42

Od 14.30 hod.

Mgr.Jana Bednarská

ČESKÝ KRUMLOV

Městská knihovna

Horní 155

od 9 hod.

Mgr.Gabriela Mazurová

DESNÁ

Kulturní a informační středisko

Riedlova vila

Krkonošská 120

Od 14 hod.

Pí.Jiřina Ziklová

FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ

Středisko sociálních služeb

Padlých hrdinů 312

Od 13 hod pro zvané

Pí.Viera Švarcová, DiS.

HOŘOVICE

Knihovna Ivana Slavíka

Vrbnovská 30/1

Od 9 hod.

Pí.Zdenka Šmídová

HRADEC KRÁLOVÉ

Studijní a vědecká knihovna

Hradecká 1250/2

Od 16 hod.

Mgr. Gabriela Holečková

HUMPOLEC

Děkanství Humpolec

Horní náměstí 272

od 14 hod. pro zvané

pí.Dagmar Arnotová

CHVALČOV

Komunitní centrum pro rodinu Domino,o.p.s.

Školní 742

Od 17.30 hod.

Mgr.Lenka Olšová

JEVÍČKO

Místní Knihovna

Jevíčko 492

Od 9 hod.

Pí.Pavla Konečná

KLADNO

Středočeská vědecká knihovna v Kladně

Generála Klapálka 1641

od 16 hod.

p.Jaroslav Volf

KLADNO

Středočeská vědecká knihovna v Kladně

Generála Klapálka 1641

od 16.45 hod.

PhDr.Jakub Pavlík

KRALOVICE

Městská knihovna

Od 10 hod. pro zvané

Pí.Martina Pohanková

KUTNÁ HORA

Městská knihovna

Husova 145

Od 9.30 hod.

Pí.Dagmar Strbíková

LIBEREC

Domov pro seniory Františkov

Domažlická 8

od 14 hod. pro zvané

pí.Jana Hrabinová

LIBEREC

Krajská vědecká knihovna

Rumjancevova 1362/1

Od 18 hod.

Mgr.Jindra Bachmanová

LITOMĚŘICE

Knihovna K.H.Máchy

Mírové nám.26

od 17 hod.

Mgr.Helena Učíková Lendacká

MARIÁNSKÉ LÁZNĚ/z org.důvodů přehozeno na 18.3./

Klub důchodců

Hlavní 314

Od 14 hod. pro zvané

Ing.Dagmar Fišerová

MĚLNÍK /z org.důvodů přesunuto na 18.3./

Masarykův kulturní dům

U Sadů 1

od 16.30 hod

Mgr Adriana Rohde Kabele

MILIČÍN

Místní knihovna

Od 17 hod.

Pí.Margit Kakos

MLADÁ BOLESLAV

Centrum pro zdravotně postižené a seniory o.p.s.

Čechova 773

Od 8 hod. pro zvané

 Pí.Hasmik Ohanjan

MOST

Městská knihovna

Moskevská 12

Od 17 hod.

Mgr.Evelina Dvořáková

OSEK

Společenské centrum

Hrdlovskí 622

Od 13.30 hod.

Pí.Martina Vyskočilová

OSTRAVA

Biskupství ostravsko-opavské

Kostelní nám.1

od 9 hod.

Mgr.Ludmila Kaňoková

OSTRAVA

Bulharský kulturně –osvětový klub

28.října 572/4,Moravská Ostrava a Přívoz

od 14 hod. pro zvané

PhDr.Radomíra Gilarová,Ph.D.

PETROV

Obecní knihovna

Petrov 281,PSČ 696 95

od 16.15 hod.

Mgr.Zdeněk Gloz

POLNÁ

MÚ Polná zasedací místnost

Husovo nám.39

Od 17 hod.

Mgr.Hana Bohuňovská

Mgr.Marcela Rýpalová

PRAHA

Odborné učiliště Vyšehrad

Vratislavova 6,P 2

Od 8 hod. pro zvané

Pí.Iva Zůčková

PRAHA

Odborné učiliště Vyšehrad

Vratislavova 6,P 2

Od 11.45 hod. pro zvané

Pí.Iva Zůčková

PRAHA

Výstaviště Praha-Holešovice

Restaurace Rychta

Od 10.30 hod.

Ing.Dana Steinová

PRAHA

VŠE

nám.W.Churchilla 1, Praha 3

od 11 hod.pro zvané

PaedDr.Ivana Schmidtová

PRAHA

 

Dům odborových svazů

sál Přítomnost

nám.W.Churchila 2,Praha 3

od 14.30 hod.

Ing. Dana Steinová

PRAHA

Dům s pečovatelskou službou

U Studánky 15, Praha 7

od 14.30 hod.

Ing.Eva Outratová

PRAHA

Domov pro seniory Chodov

Donovalská 2222

od 14 hod.

Mgr.Anna Tomčáková

PRAHA

Cerebrum, z.s.

Křižíkova 56/75 A, P 8

Od 15 hod. pro zvané

Bc.Iveta Luxová

PRAHA

Asociace občanských poraden

Přístavní 24, P 7

Od 16 hod.

Mgr.Adriana Rohde Kabele

PRAHA

Národní pedagogické muzeum a knihovna J.A.Komenského

Pedagogická knihovna

Jeruzalémská 12, P 1

Od 16 hod.

Pí.Anna Kratochvílová

PRAHA

Městská knihovna pobočka Praha 10

Počernická 524/64

od 17 h

RNDr-Bohunka Trnková

PRAHA

UJAK

Roháčova 60, P 3

od 18 hod. pro zvané

PhDr.Zuzana Pavlíková

PRUŠÁNKY

Kulturní dům

Hlavní 55

Od 10 hod.

Mgr.Zdeněk Gloz

PŘÍBRAM

Knihovna Jana Drdy

Nám.T.G.M. 156

Od 14 hod.

Pí.Zdenka Šmídová

RAT͊KOVICE

Dům pokojného stáří

Dubňanská 1301

Od 9 hod.

Mgr.Zdeněk Gloz

RAT͊KOVICE

Obecní knihovna

Školní 321

Od 17.30 hod.

Mgr.Zdeněk Gloz

STRÁŽNICE

Městská knihovna

Veselská 41

od 15 hod.

Mgr.Zdeněk Gloz

TEPLICE

Regionální knihovna

Lipová 13

od 10 hod pro zvané

pí.Petra Mašková

TOUŽIM

Infocentrum Toužim

Nám.Jiřího z Poděbrad 35

Od 17.30 hod.

Pí.Štěpánka Götzová,DiS.

VLAŠIM

Spolkový dům sourozenců Roškotových

Palackého nám.65

Od 18 hod.

Pí.Zuzana Klímová Vaňková

VRACOV

Dům s pečovatelskou službou

Luční 1590

od 13.30 hod.

Mgr.Zdeněk Gloz

VYŠKOV

Vojenskí akademie ve Vyškově

Víta Nejedlého

Od 14 hod. pro zvané

RNDr.František Herodek

ZNOJMO

SZŠ a VOŠZ Znojmo

Jana Palacha 8

od 11.45 hod. pro zvané

PhDr.Olga Černá

 ŽĎÁR NAD SÁZAVOU

Střední škola obchodní a služeb

Komenského 10

od 14.30 hod. pro zvané

Ing.Jana Rudelová

 

 

 

ÚTERÝ 12.3.2019

BEROUN

Městská knihovna

od 9 hod. pro zvané

Mgr.Iva Stluková

BLATNÁ

Městská knihovna

Nám.Míru 212

od 14.30 hod.

Mgr.Jitka Lojíková

BRNO

Diecézní charita Ce Celzus

Tř.Krpt.Jaroše 9

Od 10 hod. pro zvané

Bc.Alexandra Zouharová

BRNO

IBM CIC

Škrobárenská 3

Od 15 hod. pro zvané

Pí.Linda Najsrová

BZENEC

Dům s pečovatelskou službou

Horní nám.54

Od 13.30 hod.

Mgr.Zdeněk Gloz

ČESKÉ BUDĚJOVICE

Zdravotně sociální fakulta JU

Institut aplikovaných zdrav.soc.věd

Nerudova 53a

Od 9.30 hod.

Mgr.Kateřina Kosová-Kubečková

ČESKÝ DUB

Sokolovna

Ná,.B.Smetany 7

Od 14 hod.

Pí.Michaela Březinová

ČESKÝ KRUMLOV

Městská knihovna

Horní 155

od 9 hod.

Mgr.Gabriela Mazurová

ČESKÝ T̊ÍN

Senior domy Pohoda Český Těšín a.s.

Svojsíkova 2087

od 9.30 hod. jen pro zvané

Mgr.Markéta Vaculová

ČERNOŠICE

Komunitní centrum MaNa

Komenského 2018

Od 15.30 hod.

Mgr.Hana Mazancová

DUBŇANY

Informační a kulturní centrum

Komenského 17

Od 16.30 hod.

Mgr.Zdeněk Gloz

FRÝDEK-MÍSTEK

Knihkupectví Kapitola

Hlavní třída 107

Od 17 hod.

Mgr.Šárka Maňasová

HODONÍN

Městská knihovna

Národní tř.35

Od 9.30 hod.

Pí. Milada Češková

HRANICE

Klub seniorů

Na Náspech 57

Od 10 hod. pro zvané

Pí.Karla Nováková

CHODOV

Mšstská knihovna

Staroměstská 55

Od 16 hod.

Pí.Marie Valentová

JAROŠOV POD NEŽÁRKOU

Pravdova knihovna

Od 18 hd.

Pí.Olga Šenoldová

JIHLAVA

Integrované centrum sociálních služeb přísp.org.

Žižkova 106

Od 9 hod. pro zvané

Bc.Magdaléna Kupková

JIHLAVA

Vysoká škola polytechnická

Tolstého 16

Od 9 hod pro zvané

Bc.Šárka Venkrbcová

JIHLAVA

Život 99-Jihlava z.ú.

Žižkova 98

Od 9.30 hod.pro zvané

Mgr. Jana Gabrielová Ph.D.

JINDŘICHŮV HRADEC

Městská knihovna

Od 9.30 hod.

Pí. Olga Šenoldová

KAROLINKA

Víceúčelové kulturní centrum

Od 15.15 hod.

PhDr.Lenka Denkocy

KARVINÁ

Regionální knihovna Karviná

-kinosál

Centrum 2299/16

od 10 hod.pro zvané

pí.Svatava Sukopová

KOPIDLNO/z org.důvodů přehozeno na 5.3./

Domov mládeže SŠZa

Nám.Hilmarovo 1

Od 16 hod.

Ing.Lenka Nosková

KOPŘIVNICE

Městská knihovna

Kulturní dům

Obránců Míru 368

Od 10 hod. pro zvané

Pí.Lucie Kazlepková

KOPŘIVNICE

Klub důchodců Mniší

Od 13.30 hod.

pí.Lucie Kazlepková

KOPŘIVNICE

Klub důchodců Lubina

Od 15.30 hod.

pí.Lucie Kazlepková

KORYČANY

Knihovna, kulturní a informační centrum

Náměstí 152

Od 10 hod. pro zvané

Pí.Ilona Vybíralová

KORYČANY

Knihovna, kulturní a informační centrum

Náměstí 152

Od 16 hod.

Pí.Ilona Vybíralová

KOŘENEC

Místní knihovna

Od 17 hod.

Pí.Jana Zemánková

KROMĚŘ͎

ZŠ Zachar

Od 14 hod. pro zvané

Pí.Naděžda Hladilová

KUNOVICE

Městská knihovna

Panský dvůr

Od 17 hod. pro zvané

Pí.Jana Gálová

KUTNÁ HORA

Domov Barbora

Pirknerovo nám.5

od 9.30 hod. pro zvané

pí.Dagmar Strbíková

KUTNÁ HORA

Academia Rerum Civilium

VŠ politických a spol.věd

Barborská 52

Od 16 hod.

Mgr.Petra Hirtlová,Ph.D.

LESKOVEC

Obecní úřad

Od 15.30 hod

Pí.Eva Juřičková

MARIÁNSKÉ LÁZNĚ

Centrum denních služeb

Skalníkova 519

Od 9 hod. jen pro zvané

Ing.Dagmar Fišerová

MARIÁNSKÉ LÁZNĚ

Centrum denních služeb

Skalníkova 519

Od 15 hod. jen pro zvané

Ing.Dagmar Fišerová

MLADÁ BOLESLAV

Centrum 83,poskytovatel soc.služeb

Václavková 950

Od 13 hod. pro zvané

Pí. Hasmik Ohanjan

MUTĚNICE

Dům pokojného stáří

Květná 379

Od 9 hod.

Mgr. Zdeněk Gloz

NAPAJEDLA

Dům s pečovatelskou službou

Sadová ul.

Od 15 hod pro zvané

Ing. Ivana Bičanová

NOVÁ PAKA

Život bez barier Nová Paka z.ú.

Opolského 148

Od 15.30 hod.

Bc.Miroslav Dvořák

NOVÝ JIČÍN

Denní stacionář Domovinka

Pod Lipami 19

Od 11 hod.

Pí.Radka Smejkalová

ODRY

Domov Odry p.o.

Hranická 410/56

Od 14 hod. pro zvané

Pí.Radka Smejkalová

OLOMOUC

Za sklem o.s.

Pod letištm 33

Neředín

Od 9 hod pro zvané

Pí.Alena Benetinová

OLOMOUC

CT Center MaVe

AGE Centrum

Na Šibeniku 1

Od 14 hod.

MUDr.Dagmar Malotová a Pí.Pavla Arely

OLOMOUC

Knihovna města Olomouce

Nám.Republiky 1

Od 16 hod.

Mgr.Martin Král

OSTRAVA

Klub seniorů ČR

M.Majerové 1773

Od 16 hod.

Mgr.Martina Pavelková

OSTRAVA

Gebruder Weiss s.r.o.

Na Rovince 876, Hrabová

Od 9 hod. pro zvané

Ing.Monika Herrmannová

OSTRAVA

Kampus Palace

Smetanovo nám.10

Od 18 hod.

Ing.Monika Herrmannová

OTROKOVICE

Charita Otrokovice

Na Uličce 1617

Od 13.30 hod. pro zvané

Mgr.Romana Rochovanská

PARDUBICE

CEDR Pardubice o.p.s.

J.Palacha 324

Od 14 hod pro zvané

Pí.Veronika Smitková

PLZEŇ

Mezigenerační a dobrovolnické centrum TOTEM

Kaznějovská 51

Od 14 hod.

Mgr.Jana Pittnerová a Miroslava Kudrnová

PRAHA /z org.důvodů přeloženo na 19.3./

Odborné učiliště Vyšehrad

Vratislavova 6,P 2

Od 8 hod. pro zvané

Pí.Iva Zůčková

PRAHA/z org.důvodů přeloženo na 19.3./

Odborné učiliště Vyšehrad

Vratislavova 6,P 2

Od 8.55 hod. pro zvané

Pí.Iva Zůčková

PRAHA

Thomayerova nemocnice

odd.geriatrie a následné péče

od 9 hod. jen pro zvané

Mgr.Květa Hošková

PRAHA

MŠMT

Odbor dalšího vzdělávání

Karmelitská 5,P 1

Od 9 hod pro zvané

Mgr.Dana Mikšíková

PRAHA

CBRE Corporate Outsourcing s.r.o.

Líbalova 1, P 4

Od 9 hod. pro zvané

Pí.Lucie Makkonen

PRAHA

Domov pro seniory

Donovalská 2222,P 4

Od 9.30 hod. pro zvané

p.Ondřej Vachtl

PRAHA

SZUŠ Orphenica

Pohořelec 25

od10 hod.

pí.Hedvika Štolcpartová

PRAHA

Knihovna Na Vinohradech

Vinohradská 69,Praha 2

od 10.30 hod.

pí.Marie Benediktová

PRAHA

Klub Remedium

Táboritská 22,Praha 3

od 11 hod.

Mgr.Klára Línková

PRAHA

VŠE

Nám.W.Churchilla 4, P 3

Učebna NB456

Od 12.45 hod.

PaedDr.Ivana Schmidtová

PRAHA

CAP

Burešova 12,Praha 8 Ládví

Od 13 hod.

Bc.Aneta Novotná

PRAHA

Remedium

Táboritská 22,P 3

Od 13 hod. pro zvané

PhDr.Blanka Davidová

PRAHA

Domov pro seniory Slunečnice

Na Hranicích 274/18

Od 14 hod.

Mgr.Adriana Rohde Kabele

PRAHA

DPS – jídelna

Tusarova 42

Od 14 hod.

Ing.Eva Outratová

PRAHA

Domov pro seniory Chodov

Donovalská 2222,P 4

Kinosál

od 14 hod. pro veřejnost

Ing.Bc.Jaroslava Slivoňová

PRAHA

Komunitní seniorské centrum

Šlejnická 5, P 6

Od 14 hod.

Pí.Irena Simeonová

PRAHA

Areál Zátiší

Urešova 1757, P 4 Kunratice

Od 15 hod.pro zvané

Pí.Eva Burianová,DiS.

PRAHA

pme Familienservice

Pernerova 293/11, P 8

Od 16 hod pro zvané

Pí.Dagmar Najbrtová

PRAHA

Skautský institut

Staroměstské nám.4 ,Praha 1

Od 17 hod.

Ing Dana Steinová

PRAHA

Pracovna Ženy s.r.o.

Karlínské nám.238/6   P 8

Od 17 hod.

Pí.Dana Pešková

PRAHA

Centrum Minerva

Sokolovská 128,P 8-Karlín

Od 18 hod.

Pí.Dana Pešková

PŘÍBOR

Městská knihovna

Lidická 50

Od 17 hod.

Pí.Martina Burianová

RYCHNOV NAD KN̎NOU

Městská knihovna

od 18 hod.

Mgr.Alena Naimanová

SÁZAVA

MÚ Sázava,zasedací místnost

Nám.Voskovce a Wericha 356

Od 15.30 hod.

Pí.Eva Kubínová

SOBĚSUKY

Domov pro seniory

Soběsuky 95,798 00 Plumlov

od 14.30  hod.

Bc.Jana Vaverková

STARÉ MĚSTO

Městská knihovna

Za Radnicí 1823

od 17 hod.

Mgr.Alena Babíková

ŠTOKY

OÚ Městyse Štoky

Zasedací místnost

Štoky 261

Od 17.30 hod.

Mgr.H.Bohuňovská a Mgr.M.Rýpalová

TASOV

Obecní knihovna

Tasov 89

Od 10.30 hod.

Mgr.Zdeněk Gloz

TRUTNOV

Domov pro seniory

Rudolfa Frimla 936

Od 10 hod. pro zvané

Bc.Simona Hátlová

TŘINEC

SSMT Pečovatelská služba

Denní stacionář Jantar

Štefánikova 1173

Od 11 hod. pro zvané

Mgr.Markéta Vaculová

ÚSTÍ NAD LABEM

/z org.důvodů přesunuto na 5.3./

Severočeská vědecká knihovna

Pobočka Klíše

Na Popluží 3

Od 10 hod.

Ing.Květoslava Bartošová

ÚSTÍ NAD LABEM

Severočeská vědecká knihovna

Velká hradební 49

Od 11 hod.

Mgr.Ludmila Makovská

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ

Diakonie ČCE

Hospic Citadela

Od 10 hod. pro zvané

Pí.Dobromila Krupová

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ

Centrum pro osoby se zdrav.postižením

Z.Fibicha 287

Od 14 hod. pro zvané

Ing.Zdeněk Ožana

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ

Centrum pro osoby se zdrav.postižením

Z.Fibicha 287

Od 16 hod.

Bc.Tereza Seidlerová

VELKÉ MEZIŘÍČÍ

Městská knihovna

Poštovní 22

od 10 hod.

Mgr.Ivana Vaňková

VELKÉ OPATOVICE

Zámek

Od 17 hod.

Pí.Pavla Konečná

VACENOVICE 

Kulturní dům

Vacenovice 154

Od 15 hod.

Mgr.Zdeněk Gloz

VELVARY

Městská knihovna Velvary

Nám. Krále Vladislava 10

Od 16 hod.

pí.Anna Kratochvílová

VSETÍN

ELIM

Smetanova 1484,věžák 5.p.

Od 11.30 hod.

Pí.Miluše Makyčová

VSETÍN

ELIM

Smetanova 1484,věžák 5.p.

Od 13 hod.

Pí.Miluše Makyčová

VSETÍN

Domov Vyhlídka

Vzdělávací centrum Diakonie

Strmá 34

Od 15.30 hod.

Pí.Miluše Makyčová

VYŠKOV

Vojenská akademie ve Vyškově

V.Nejedlého

od 14 hod.jen pro zvané

RNDr.František Herodek

VYŠKOV

Knihovna Karla Dvořáčka

Nádražní 4

od 14 hod. pro mládež

Mgr. et Mgr. Ivana Šrámková

VYŠŠÍ BROD

Klub pod kinem

Od 18 hod.

Pí.Růžena Lepšová

ZDIBY

Studio na přemýšlení

Soběslavovo nám.10

od 13 hod.

Mgr.Renáta Nentvchová Novotná

 

 

 

 

 

STŘEDA 13.3.2019

BRNO

Knihovna Jiřího Mahena

Kobližná 4

Od 10 hod.

Mgr. Zuzana Hönigová

BRNO

FN u sv.Anny

Pekařská 53

od 14 hod. pro zvané

Mgr. Petra Klusáčková

BRNO

Knihovna Jiřího Mahena

Kobližná 4

Od 16 hod.

Mgr. Zuzana Hönigová

BRNO

Areálová knihovna

FSI VUT

Technická 2

Od 16 hod.

Mgr. Helena Orálková

BRNO

IBM CIC Brno

Technická 2

Od 16 hod. pro zvané

Pí.Linda Najsrová

BRNO

Centrum denních služeb pro sluchově postižené

Vodova 35

Od 16 hod.

Pouze pro zvané

Ing. Zbyněk Dohnal

Mgr. Miroslava Dohnalová

BRNO

Spokojený senior-KLAS z.s.

Bašty 8, 4.patro

od 14.30 hod.

pí.Helena Kočí

BEROUN

Městská knihovna

U Kasáren 813

od 17.30 hod.

pí.Iva Stluková

BUKOVANY

Sokolovna

Bukovany 132

Od 15 hod.

Mgr.Zdeněk Gloz

BYSTŘICE POD HOSTÝNEM

Městská knihovna

Palackého 1144

Od 17 hod.

Mgr.Lenka Olšová

CÍTOV

Kulturní dům

Cítov okr.Mělník

Od 14 hod.

Mgr.Adriana Rohde Kabele

ČESKÝ KRUMLOV

Městská knihovna

Horní 155

od 9 hod.

Mgr.Gabriela Mazurová

DĚČÍN

Městská knihovna

ul.K.Čapka

od 16.30 hod.

PaedDr.Eva Křížová

DOBŘICHOVICE

Knihovna Dobřichovice

Palackého 123

Od 13 hod.

Ing.Hana Habartová

DOLNÍ BOJANOVICE

Dům pokojného stáří

Od 9 hod.

Mgr.Zdeněk Gloz

DUBÁ/ z org.důvodů přehozeno na 20.3./

Klub seniorů

Od 14 hod.

Pí.Leona Maříková

FRÝDEK-MÍSTEK

Stará fara Frýdek

Farní 1

od 9 hod.

Mgr.Marie Göttlicherová

HLINSKO

Městská knihovna

Adámkova tř.554

Od 10 hod.

Mgr.Hana Novotná

HODONÍN

Regionální centrum Hodonín

Masarykovo náměstí 115/27

Od 14.30 hod.

Mgr.Zdeněk Gloz

HUSTOPEČE

Městská knihovna

od 9.30 hod.

pí.Jitka Horáková

JIHLAVA

Vysoká škola polytechnická

Tolstého 16

Od 9.45 hod. pro zvané

Mgr. Jana Gabrielová Ph.D.

KLADNO

Středisko komplexní sociální péče

FONTÁNA

5.května 249

od 13 hod.

Mgr. Dita Kořízková

KOPIDLNO

Městská knihovna

Hilmarova 86

Od 10 hod.

Ing.Lenka Nosková

KOPIDLNO

SŠZa

Ná.Hilmarovo 1

Od 8 hod. pro zvané

Ing.Lenka Nosková

KOPŘIVNICE

Městská knihovna

Kulturní dům

Od 9 hod.

Pí. Lucie Kazlepková

KRÁLÍKY

Městská knihovna

Velké nám.273

Od 10 hod.

Mgr. Kateřina Brandejsová

KRNOV

Domov pro seniory

Rooseveltova

od 9 hod. jen pro zvané

Mgr.Radka Kaňoková

KYJOV

Educante z.s.

Svatoborská 28/2

Od 16.15 hod.

Mgr.Zdeněk Gloz

LANŠKROUN

Dětský svět z.s.

Bohuslava Martinů 980

Od 10 hod. pro zvané

Bc.Tereza Radová

LHOTA u VSETÍNA

Obecní úřad

od 16 hod.

pí.Eva Juřičková

LÍBEZNICE

Sportovní hala

Na Chrupavce

Od 10 hod.

Pí.Mirka Kročková

LITOMYŠL

Městská knihovna

Smetanovo nám.50

Od 13.30 hod.

Ing.Iva Pekníková

MARIÁNSKÉ LÁZNĚ

Centrum denních služeb

Skalníkova 519

Od 14 hod. jen pro zvané

Ing.Dagmar Fišerová

MILEVSKO

Městská knihovna

nám.E.Beneše 1

od 9 hod.

Bc.Markéta Kotmelová

MILEVSKO

Městská knihovna

nám.E.Beneše 1

od 13 hod.

Bc.Markéta Kotmelová

MILEVSKO

Městská knihovna

nám.E.Beneše 1

od 17 hod.

Bc.Markéta Kotmelová

MLADÁ BOLESLAV

Centrum 83,poskytovatel soc.služeb

Václavková 950

Od 9.45 hod. pro zvané

Pí.Hasmik Ohanjan

MLADÁ BOLESLAV

SONS ČR

Oblastní pobočka MB

Jana Palacha 1297

Od 14 hod. pro zvané

Bc.Gabriela Řepová

MLADÁ BOLESLAV

Městská knihovna

V.Klementa 1229

od 17 hod.

Bc.Gabriela Řepová

NERATOVICE

Dům kněžny Emmy-

domov pro seniory

od 13 hod.pro zvané

pí.Marie Cúthová

NERATOVICE

Městská knihovna

nám.Republiky 400

od 15 hod.pro seniory

Mgr.Hana Janďourková-Tůmová

 NERATOVICE

 Městská knihovna

nám.Republiky 400

od 17 hod.pro veřejnost

Mgr.Hana Janďourková-Tůmová

NOVÁ PAKA

Městská Knihovna

F.F. Procházky 70

Od 15 hod.

Pí. Stanislava Benešová

NOVÁ PAKA

Městská Knihovna

F.F. Procházky 70

Od 17 hod.

Pí. Stanislava Benešová

NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ

Kulturní dům

Tyršova 1001

Od 9.30 hod.

Ing.Jana Rudelová

NOVÝ JIČÍN

Městská knihovna

Husova 2

Od 16 hod.

Pí.Martina Burianová

OLOMOUC

/ z org.důvodů přehozeno na 6.3./

Centrum pohybu

Sokolská 7

Od 10 hod.

Pí.Věra Přikrylová

OLOMOUC

UPOL Přírodovědecká fakulta

Od 15 hod pro zvané

RNDr.Ivana Fellnerová

OLOMOUC

Denní stacionář Pamatováček

Karafiátová 5

od 15.30 hod.

pí.Věra Přikrylová

OPAVA

Domov sv.Zdislavy

Rooseveltova 41

Od 15 hod. pro zvané

Mgr. Alena Vajdová

OŘECH

Seniorní dům

Slivenecká 21

Od 14.30 hod. pro zvané

Bc.Karla Štětková

OSTRAVA

Dům s pečovatelskou službou

Gajdošova 39

od 9 hod. pro zvané

Mgr.  Šárka Maňasová,CSc.

OTROKOVICE

Senior Otrokovice

K.Čapka 1615

od 10 hod. pro zvané

Mgr. Kristýna Žáková

PEČKY

Pečovatelská služba

Chvalovická 1042

Od 9.45 hod.

Mgr.Petra Hirtlová,Ph.D.

PELHŘIMOV

Fokus Vysočina

Dobrovolnické centrum

Masarykovo nám.31

Od 16 hod.

Pí.Vladimra Lešková,DiS.

PÍSEK

Městské středisko sociálních služeb

Nábř. 1.máje 2142

Od 9.30 hod.

Pí.Ivana Pecková

PLZEŇ

Domov pokojného stáří sv. Alžběty

Hlavanova 15

Od 10 hod.

Pí.Eva Vyškovská

PLZEŇ

ZČU

Fakulta zdravotnických studií

Husova 11

od 15 hod.

Mgr. Lenka Kroupová

PLZEŇ

Skupovka.cz

Centrum volného času

Skupova 2981/4a

Od 18 hod. pro zvané

Pí. Evelina Dvořáková

PODĚBRADY

Pentagon

T.G.Masaryka 1

od 13 hod.

PhDr.Květa Husová

PRAHA

Ústřední vojenská nemocnice Praha 6

Psychiatrická ambulance

od 10 hod. jen pro zvané

Bc.Vlasta Váňová

PRAHA/z org.důvodů přesunuto na 6.3./

Centrum dalšího vzdělávání

Jindřišská 27

Od 14 hod pro zvané

Pí.Jana Tesařová

PRAHA

Senior-komplex Praha Třebešín s.r.o.

Domov seniorů

Nad Třebešínem III 3070/2,P 10

Od 14.30 hod.

Pí.Eva Kubínová

PRAHA

Ústřední vojenská nemocnice Praha 6

Psychiatrická ambulance

od 15 hod. jen pro zvané

Bc.Vlasta Váňová

PRAHA

Národní pedagogické muzeum a knihovna J.A.Komenského

Pedagogická knihovna

Jeruzalemská 12, Praha 1

od 10 hod.

pí.Anna Kratochvílová

PRAHA

Amélie z.s.

Šaldova 15, Praha 8

od 10 hod. pro zvané

Ing.Petra Davidová

PRAHA

INFO Centrum Praha 3

Milešovská 1, P 3

Od 10 hod.

Pí.Helena Kubů

 PRAHA

 Městská knihovna pobočka Prosek

Měšická 806/3,Praha 9

Od 17 hod.

RNDr. Bohunka Trnková

PRAHA

Městská knihovna pobočka Lužiny

Archeologická 2256/1

Od 17 hod.

Pí. Eva Odehnalová

PRAHA

Městská knihovna

Opatovská 1783, P 11

Od 17.30 hod.

Ing.Dana Steinová

PRAHA

Učebna jazyků

Štítného 29

od 19 hod. pro zvané

p-Michal Maryška

PRUŠÁNKY

Kulturní dům

Hlavní 55

Od 13 hod.

Mgr.Zdeněk Gloz

PŘÍBRAM

Senior Point

Žežická 193

od 13 hod.

pí.Marcela Kubová

RÝMAŘOV

Městská knihovna Rýmařov

Sokolovská 25

od 8 hod. pro zvané

Mgr.Michaela Jiroušková

SÁZAVA U ŽDÁRU

Obecní úřad

Sázava 159

Od 15 hod.

Ing.Jana Rudelová

SEMILY

Domov pro seniory

Bavlnářská 523

od 9.30 hod. pro zvané

pí.Martina Farská

SOBŮLKY

Kulturní a sportovně vzdělávací centrum

Sobůlky 280

Od 17.30 hod.

Mgr.Zdeněk Gloz

SUCHÝ/ z org.důvodů přehozeno na 20.3./

Mateřská škola

Suchý 63, okr.Blansko

Od 15.45 hod.

Pí.Jana Zemánková

TÁBOR

G-Centrum

Kpt.Jaroše 2958

od 14 hod.

Mgr.Alena Kubíková

TEREZÍN

Městská knihovna

ČSA 85

Od 17 hod.

Mgr. Ludmila Makovská

TŘEBENICE

ZŠ Třebenice Paříkovo nám.133

Od 10.45 hod. pro zvané

Mgr. Jana Zalabáková

TŘEBÍČ

Mozkoherna

ul.Pokorného 24/28

od 17 hod.

Mgr.Eva Fruhwirtová

ÚSTÍ NAD LABEM

Severočeská vědecká knihovna

Pobočka Stříbrníky

Stříbrnická 3030/2

Od 9 hod.

Ing.Květoslava Bartošová

VELKÁ NAD VELIČKOU

Kulturní dům

Velká nad Vel.151

Od 16.30 hod.

Mgr.Zdeněk Gloz

VSETÍN

ELIM

Smetanova 1484, věžák, 5.p.

Od 13 hod.

Pí.Miluše Makyčová

VYŠKOV

Knihovna Karla Dvořáčka

Nádražní 4

od 16.30 hod.

pí.Zdenka Adlerová

ZNOJMO

SZŠ a VOŠZ

Jana Palacha 8

od 13.30 hod. pro zvané

PhDr. Olga Černá

ŽDÍREC

Domov Ždírec, p.o.

Ždírec 43

Od 9.30 hod pro zvané

Mgr. Marcela Rýpalová

ŽERAVICE

Obřadní síň

Žeravice 40

Od 13.30 hod.

Mgr. Zdeněk Gloz

 

 

 

 

ČTVRTEK 14.3.2019

 

 

BĚLÁ POD BEZDĚZEM

Mzeum Podbezdězí

Zámek 1

Od 17 hod.

Bc.Gabriela Řepová

BEROUN

Městská knihovna

U Kasáren 813

od 17.30 hod.

pí.Iva Stluková

BRNO

IBM CIC

Technická 2

Od 9 hod pro zvané

Pí.Linda Najsrová

BRNO

Masarykova univerzita

Fakulta sociálních studií

Joštova 10

Od 10 hod. pro zvané

PhDr.Kateřina Kubalčíková

BRNO

Knihovna Jiřího Mahena

Pobočka Bohunice

Lány 3

Od 18 hod.

Mgr. Helena Orálková

BRNO

Přírodní zahrada u smrku

Klubovna ,Ramešova 6

Od 18 hod.

Pí.Linda Najsrová

BYSTŘICE NAD PERŠTEJNEM

Městský úřad

Zasedací místnost

Od 13 hod.

pí.Jana Vejsadová

ČESKÉ BUDĚJOVICE

Teologická fakulta JČU

Kněžská 8

od 10 hod.

pí.Hedvika Štolcpartová

ČESKÝ KRUMLOV

Městská knihovna

Horní 155

od 9 hod.

Mgr.Gabriela Mazurová

DOLNÍ DOMASLAVICE

DZR Pohoda

Dolní Domaslavice 249

Od 14 hod. pro zvané

Pí.Gabriela Müller

DOLNÍ ÚJEZD

Dům s pečovatelskou službou

Dolní Újezd 613,okr.Litomyšl

Od 9 hod

MUDr.Lenka Macků

DVŮR KRÁLOVÉ

Klub důchodců

Sadová

Od 14.30 hod. pro zvané

Pí.Soňa Vachková

FRÝDLAND NAD OSTRAVICÍ

Městská knihovna

Hlavní 1775/vchod Kadlčákova/

od 17.30 hod.

Mgr.Pavla Ručková

HOLEŠOV

Městská knihovna

Dr.E.Beneše 17

Od 17 hod.

Pí.Karla Nováková

HAVÍŘOV

Sanatorium Kochova

Havířov-Šumbark

od 13.30 hod pro zvané

Bc.Ludmila Zajíčková,DiS.

HORNÍ BŘÍZA

Domov pro osoby se zdravotním postižením

U Vrbky 486

Od 9.30 hod. jen pro zvané

p. Petr Jindra DiS.

HLUK

Městská knihovna

Nám.Komenského 162

Od 17 hod. pro zvané

Pí.Jana Gálová

HRADEC KRÁLOVÉ

Studijní a vědecká knihovna

Hradecká 1250/2

od 10 hod. pro zvané

Mgr.Gabriela Holečková

HRADEC KRÁLOVÉ

Rodinné centrum Žirafa

Budova střediska Medium

J. Masaryka 605

Od 17 hod.

Mgr. Ludmila Valešová

HUMPOLEC

Astra –denní centrum pro seniory

Školní 730

od 10 hod.

pí.Bohuslava Medová

JABLONEC NAD NISOU

Městská knihovna

Audiovizuální sál

Od 17 hod.

Pí.Jiřina Ziklová

JIHLAVA

Vysoká škola polytechnická

Tolstétho 16

Od 15 hod.

Bc.Šárka Venkrbcová

JINDŘICHŮV HRADEC

Městská knihovna

Od 10.30 hod pro zvané

Pí.Olga Šenoldová

JINDŘICHŮV HRADEC

Městská knihovna

Od 16.30 hod.

Pí.Olga Šenoldová

KARLOVY VARY

Krajská knihovna

Závodní 84

Od 9 hod

Ing.Aleš Procházka

KARLOVY VARY

Krajská knihovna

Závodní 84

Od 9.30 hod

Ing.Aleš Procházka

KARLOVY VARY

Krajská knihovna

Závodní 84

Od 11 hod pro zvané

Pí.Jitka Tichá

KARLOVY VARY

Krajská knihovna

Závodní 84

Od 11.45 hod

Ing.Aleš Procházka

KARLOVY VARY

Krajská knihovna

Závodní 84

Od 12.15 hod

Ing.Aleš Procházka

KARLOVY VARY

Krajská knihovna

Závodní 84

Od 16.30 hod

Pí.Jitka Tichá

KARLOVY VARY

Krajská knihovna

Závodní 84

Od 16.30 hod

Ing.Aleš Procházka

KARLOVY VARY

Krajská knihovna

Závodní 84

Od 17.30 hod

Ing.Aleš Procházka

KARVINÁ

Regionální knihovna Karviná

Ul.Centrum 2219/16

Kinosál

Od 16.30 hod.

Ing.Svatava Sukopová

KLECANY

Národní ústav duševního zdraví

pro pacienty

od 10 hod.

pí.Květa Vonásková

KOLÍN

Městský úřad Kolín

Karlovo nám.78

Od 10 hod pro zvané

Mgr.Petra Hirtlová

KRÁLŮV DVŮR

Klub Zvonek

Sdružení zdravotně postižených

 Plzeňská 104

Od 10 hod.pro zvané

Ing.Ivana Daňsová

KROMĚŘ͎

Knihovna Kroměřížska

Slovanské nám.3920

od 16 hod.

pí.Zdenka Adlerová

KUTNÁ HORA

Domov Barbora

Pirknerovo nám.228/5

Od 9.30 hod. pro zvané

Pí.Dagmar Strbíková

LYSÁ NAD LABEM

Městská knihovna

Husovo nám.23/1

od 18 hod.

pí.Beáta Čovanová

MARIÁNSKÉ LÁZNĚ

Centrum denních služeb

Skalníkova 519

Od 15 hod.

Ing. Dagmar Fišerová

MLADÁ BOLESLAV

Dům seniorů

Olbrachtova 1390/II

Od 9.30  hod.jen pro zvané

Pí.Eva Holková

MLADÁ BOLESLAV

Komunitní centrum Klementinka

V.Klementa 601

Od 10 hod.

Bc.Gabriela Řepová

OLOMOUC

 

SOND ČR

I.P.Pavlova 184/69

Od 14 hod. pro zvané

Bc.Marie Kebrdlová

OLOMOUC

/z org.důvodů přehozeno na 7.3./

Denní stacionář Pamatováček

Karafiátová 5

Od 15.30 hod.

Pí.Věra Přikrylová

OSTRAVA

Charitní středisko Gabriel

Komunitní centrum pro seniory

Čujkovova 3165/40 a

Od 10 hod. pro zvané

Bc.Anna Frňková

OSTRAVA

Moravskoslezská vědecká knihovna,přísp.org.

Prokešovo nám.1802/9

Od 16 hod.

Bc.Jana Slezáková

OSTRAVA

Klub důchodců

Čujkovova 21

Od 13 hod.

Pí.Mirka Kročková

PELHŘIMOV

Základní škola,budova A.Sovy

Od 17.30 hod. pro zvané

MgA.Bc.Lenka Čurdová

PLZEŇ

U3V na LF UK

Alej Svobody 31

Od 15 hod. pro zvané

Mgr. Karla Burdová

PLZEŇ

Obvodní knihovna Skvrňany

M Klub, Macháčkova 28

Od 18 hod pro zvané

Mgr.Marie Blažková

PRAHA

Sídlo ČSTPMJ

Přístavní 24,Praha 7

Od 9 hod.Jen pro zvané

Ing. Dana Steinová

PRAHA/ z org.důvodů přehozeno na 21.3./

Odborné učiliště Vyšehrad

Vratislavova 6. P 2

Od 8.55 hod. pro zvané

Pí.Iva Zůčková

PRAHA

Odborné učiliště Vyšehrad

Vratislavova 6. P 2

Od 8 hod. pro zvané

Pí.Iva Zůčková

PRAHA

Odborné učiliště Vyšehrad

Vratislavova 6. P 2

Od 9.50 hod. pro zvané

Pí.Iva Zůčková

PRAHA

Odborné učiliště Vyšehrad

Vratislavova 6. P 2

Od 12.40 hod. pro zvané

Pí.Iva Zůčková

PRAHA

Nuselská radnice

Táborská 300,P 4

Č.208,2.p.

Od 10 hod.

PaedDr.Eva Schneiderová a Bc.Iveta Luxová

PRAHA

Sídlo ČSTPMJ

Přístavní 24,Praha 7

od 10.45 hod

jen pro zvané

Ing.Eva.Outratová

PRAHA

CAP

Mazurská ,Praha 8 Bohnice

Od 11 hod.

Bc.Aneta Novotná

PRAHA

ÚVN-VFN

Pavilon C5 1-Psychiatrická ambulance

od 15hod. pro zvané

Bc.Vlasta Váňová

PRAHA

Sídlo ČSTPMJ

Přístavní 24,Praha 7

Od 12.30 hod Jen pro zvané

Ing. Dana Steinová

PRAHA

Nuselská radnice

Táborská 300,P 4

Č.208,2.p.

Od 12.30 hod.

PaedDr.Eva Schneiderová a Bc.Iveta Luxová

PRAHA

Sídlo ČSTPMJ

Přístavní 24,Praha 7

Od 14.15 hod.Jen pro zvané

Ing. Dana Steinová

PRAHA

ZŠ pro žáky s poruchami zraku

Nám. Míru 19, P 2

Od 15.30 hod.

Mgr. Šárka Kociánová

PRAHA

Sídlo ČSTPMJ, učebna č.118,1.p.

Přístavní 24, Praha 7

Od 16 hod.For English speaking public

Ing. Dana Steinová

PRAHA

DPS – Knihovna

Týnská 17, P 1

Od 13.15 hod.

Mgr. Eva Outratová

PRAHA

Klub seniorů Čakovice

Cukrovarská 52,P 9

Od 14 hod. jen pro zvané

Pí.Hana Dvořáková

PRAHA

Domov pro seniory

Donovalská 2222,P 4

Od 15.15 hod pro zvané

MgA. Hana Strejčková,DiS.

PRAHA

Klub seniorů Čakovice

Cukrovarská 52,P 9

Od 15.30 hod.

Pí.Hana Dvořáková

PRAHA

pme Familienservice

Pernerova 293/11, P 8

Od 16 hod. pro zvané

Pí.Dagmar Najbrtová

PRAHA

GENEI s.r.o.

Poděbradská 20,P 9-Vysočany

od 16 hod. pro zvané

pí. Jeanette Laláková

PRAHA

Centrum Minerva

Sokolovská 128, P 8

Od 17 hod.

Pí.Dana Pešková

PRAHA

Městská knihovna

Pobočka Pohořelec, P 1

Od 17.15 hod.

Pí.Eva Odehnalová

PRACHATICE

Městská knihovna Prachatice

Husova 71

od 16 hod.

pí.Šárka Polatová

PRACHATICE

Krebul o.p.s.

Senior Point

Zlatá steza 143

od 14 hod.

Mgr.Zdeněk Krejsa

PŘÍBRAM

Knihovna Jana Drdy

pobočka Křižák

od 9 hod. pro zvané

pí.Zdena Šmídová

PŘÍBRAM

Senior Point

Žežická 193

Od 13 hod.

Pí.Marcela Kubová

PROSTĚJOV

Městská knihovna

Skálovo nám.6

Od 9.30 hod.

Pí.Miroslava Vyroubalová

ŘÍČANY U PRAHY

Stacionář OLGA

Blahoslavova 6a

od 14.30 hod.

pí.Eva Kubínová

TŘEBÍČ

Mozkoherna

L.Pokorného 24/28

Od 17 hod.

Mgr.Eva Fruhwirtová

TŘINEC

Knihovna Třinec

Lidická 541

Od 16 hod.

Mgr. Dagmar Maroszová

ÚSTÍ NAD LABEM

 

Severočeská vědecká knihovna

Velká hradební 49

Od 11 hod.

Mgr. Ludmila Makovská

VLAŠIM

Charitní klubovna

Na Valech 322

Od 17 hod

Pí.Zuzana Klímová Vaňková

VSETÍN

Charita Vsetín

Stacionář Magnolia

Horní nám.135

Od 9 hod.

Pí.Miluše Makyčová

VSETÍN/ z org.důvodů přehozen na 21.3./

Masarykova veřejná knihovna

Od 15.30 hod.

PhDr.Helena Gajdušková

VYŠKOV

Knihovna Karla Dvořáčka

Nádražní 4

od 14 hod. pro veřejnost 11-19 let

Mgr. et Mgr. Ivana Šrámková

ŽAMBERK

Městská knihovna

Nádražní 743

od 17 hod.

pí.Martina Wilhelmová

 

 

PÁTEK 15.3.2019

 

 

 

 BESEDNICE

 OÚ zasedací místnost

Od 17 hod.

Pí.Růžena Lepšová

ČÁSLAV

Jazyková škola S.M.A.R.T.

B.Němcové 440

od 15 hod. pro zvané

Mgr.Markéta Fišerová

ČÁSLAV

Jazyková škola S.M.A.R.T.

B.Němcové 440

od 17 hod. pro zvané

Mgr.Markéta Fišerová

ČELÁKOVICE

Rodinné centrum Routa

Sedláčkova 107

Jurta

od 15 hod.

Mgr.Renáta Nentvichová Novotná

ČERNOŠICE

All-consulting s.r.o.

Jitřní 2283

Od 11 hod.

Mgr. Alice Pospíšilová

ČESKÉ BUDĚJOVICE

Centrum Caplík

KD Vltava

Fr.Ondříčka 46

Od 16 hod.

Pí.Helena Žahourová

ČESKÝ KRUMLOV

Městská knihovna

Horní 155

od 9 hod.

Mgr.Gabriela Mazurová

HODONÍN

Lázně Hodonín

M욝anská 3559/140

Od 15 hod.

Mgr. Zdeněk Gloz

HOROUŠÁNKY

Hospůdka U nás

Průběžná 28

Od 15 hod.

Pí.Dana Pešková

HRANICE NA MORAVĚ

Střední lesnická škola

Od 12.45 hod.pouze pro zvané

Ing.Dana Steinová

JANOVICE

Budova bývalé fary

Od 9 hod.

Mgr.Ludmila Kaňoková

KYJOV

Klasické gymnazium a SZŠ

Tř.Komenského 23

Od 9 hod.

Mgr.Zdeněk Gloz

LITVÍNOV / z org.důvodů přesunuto na 22.3. /

Městská knihovna

Soukenická 982

od 9.30 hod.

Mgr.Marcela Güttnerová

LOKET

Městská knihovna

T.G.M.1

Od 9 hod.

Pí.Štěpánka Götzová,DiS.

LOKET

ZŠ Loket

T.G.M. 128

Od 11.55 hod. pro zvané

Pí.Štěpánka Götzová,DiS.

LOUNY

Městská knihovna

Mírové nám.1

od 13.30 hod. pro zvané

pí.Marcela Langrová

MARIÁNSKÉ LÁZNĚ

Centrum denních služeb

Skalníkova 519

Od 9.30 hod. jen pro zvané

Ing.Dagmar Fišerová

MORAVSKÝ KRUMLOV

Galerie Knížecí dům

T.G.M. 40

Od 17 hod.

Mgr. Eva Fruhwirtová

OLOMOUC

Pevnost poznání

Od 14 hod.

RNDr. Ivana Fellnerová

OLOMOUC

Pevnost poznání

Od 12 hod. komentovaná prohlídka

RNDr. Ivana Fellnerová

OLOMOUC

Pevnost poznání

Od 16 hod. komentovaná prohlídka

RNDr. Ivana Fellnerová

OZNICE

Místní pohostinství

Od 18.30 hod.

Ing.Pavlína Boučková

PARDUBICE

Univerzita Pardubice

Dopravní fakulta

Studentská 95

od 11 hod. pro zvané

Ing.Iva Pekníková

PARDUBICE

Univerzita Pardubice

Dopravní fakulta

Studentská 95

od 13 hod. pro zvané

Ing.Iva Pekníková

PELHŘIMOV

ZUŠ – koncertní sál

Pod Kalvárií 850

Od 18.30 hod.pro zvané

MgA. Bc. Lenka Čurdová

PLZEŇ

Obvodní knihovna Plzeň- Lochotín

 

Studentská 22

 

Klub L

 

od 18 hod.

 

Mgr.Marie Blažková

PODĚBRADY

 Městská knihovna

Jiřího nám.41/12

Od 14.30 hod.

Pí.Dagmar Strbíková

PRAHA/ z org. důvodů přehozeno na 8.3./

Život 90

Karolíny Světlé 18, P 1

Od 10 hod.

Ing.Dana Steinová

PRAHA

Festival Minerva

Tyršův dům

Újezd 450, P 1

 Od 10 hod.

Pí.Dana Pešková

PRAHA

Pečujeme doma s.r.o.

Pod Strašnickou vinicí 13, P 10

Od 11 hod. pro zvané

PhDr.Alena Mocková a Mgr.Tatiana Mikešová

PRAHA/ z org. důvodů přehozeno na 8.3./

Nadace krása pomoci

Londýnská 24, P 2

Od 13 hod. pro zvané

Ing.Dana Steinová

PRAHA

NORDIC WALKING na podporu NTTP

Restaurace U Labutě

Thomayerova 3, P 4

Ve 13.45 h sraz účastníků u restaurace

Bc.Iveta Luxová a PaedDr.Hana Čechová

PRAHA/z org.důvodů přehozeno na 8.3./

DAMU

Karlova 26, P1

Od 14 od pro zvané

Mgr.Ester Fišerová MBA

PRAHA /z org.důvodů přehozeno na 22.3./

DAMU

Karlova 26, P1

Od 14 od pro zvané

Mgr.Ester Fišerová MBA

PRAHA

Domov Sue Ryder

Michelská 1/7, P 4

Páteční klub TP pro seniory

Od 14 hod.jen pro zvané

Bc. Kateřina Grušová

PRAHA

Areál Zátiší

Urešova 1757,P 4-Kunratice

Od 15 hod.pro zvané

Pí.Eva Burianová

PRAHA

Image Lab

Kundratka 20, P 8

od 18 hod. pro zvané

PhDr.Zuzana Pavlíková

PRAHA

Učebna Jazyků

Štítného 29,P 3

od 19 hod. pro zvané

p.Michal Maryška

PRACHATICE

Domov seniorů Mistra Křišana

Bavorská 936

od 15 hod.jen pro zvané

Mgr.Zdeněk Krejsa

PRACHATICE

Domov seniorů Mistra Křišana

Bavorská 936

od 16 hod.jen pro zvané

Mgr.Zdeněk Krejsa

PROSEČ

Klub seniorů

Proseč 284

Od 15 hod.

Ing. Jarmila Menšíková

ROHATEC

Obecní knihovna

Školní 263/3

Od 10.30 hod.

Mgr. Zdeněk Gloz

RUMBURK

Agentura Pondělí

2.Polské armády 1064

Od 9 hod.

Mgr. Tereza Chrbolková

TELNICE

Dům s chrán