Velikost textu: normln | zvtit | zmenitInternetov magazn nejen pro seniory  

Navigace

Svtek
Dnes slav svtek Jaromr,
ztra Zlata.

Mete jim poslat elektronickou pohlednici.

Klub
Uivatel: nepihlen

Vce informac o klubu a lenstv v nm se mete dozvdt na strnkch naeho klubu.

Anketa
Nvtvnci strnek - vk nvtvnk. Dkujeme za hlasovn!
 
 
 
 

StatistikaPodporuj ns
OSTRAVA!!!


MOAP


Nadace OKD


SENSEN


SeniorTip.cz,
ISSN 1801-9900
Vydv: Spolenost senior o.s.

Createt by NETtip 2006
Webhosting SvetHostingu.cz

Velká knedlíková kuchaka

Veletucet knedlík v eské kuchyni
 
Pedem doporuuji: knihu si otevete, jen pokud budete nasyceni. Jinak se vám bude aludek protáet a kourat a prosit o alespo ochutnání tch dobrot.

Autoi text Petr Kosiner, Kateina Bednáová, Florentýna Zatloukalová. Fotografie David Turecký a další spolutvrci pedstavují svoje mimoádné dílo.
Nejde zdaleka jen o knedlíky, které známe jako pílohu. V reprezentaní knize velkého formátu najdeme jak stovky variant rzných knedlík a knedlík, tak i polévky, omáky, zapékaná jídla, krajové speciality, sladké a ovocné knedlíky, knedlíky za zemí dalekých i blízkých, ale teba i Martinskou husu na hruškách, peené jehní kolínko s rozmarýnem,špenátové bramborové šišky, jelení guláš, baanta na portském vín, perníkové knedlíky s brusinkami, zámecký mandlový knedlíka mnoho dalších dobrot.

Firma Knedlíky Láznika si zakládá na prvotídních surovinách. Pouívají erstvé suroviny. Mouku nap. jen erstv umletou dodávanou pímo ze mlýna, brambory z Vysoiny a z Polabí. Uzené maso do plnných a dalších knedlík pipravuje eský ezník podle poadavk kuchae pana Kosingera. Atd., atd. Je toho hodn zajímavého, co jde napsat o firm. Ale vás jist zajímá kuchaka sama. Jak jsem se ji zmínila, je reprezentaní. Velká v pevné vazb s krásnými fotografiemi a s recepty. Kniha má 287 stran a jist bude nevšední ozdobou kadé knihovny i praktickým rádcem pro kadého labuníka.

Mono ji objednat u distributora na e-mailové adrese zdenek.bernard@post.cz
Cena je 699,-K, nebo ekvivalent v cizí mn. Balné zdarma. Poštovné dle aktuálního tarifu eské pošty (na dotaz individuáln zodpovím konkrétní cenu za zaslání). Knihu lze - i s podpisy autor - zaslat kamkoli na svt.


Dodatek recenzentky:
Nepamatuji se, e bych nkdy doporuovala nco co vypadá jako reklama. Toto je však výjimka. Tato kniha je vskutku mimoádná. Jako dárek bliním, k praktickému vyuívání i jako sbratelský artefakt.

 
Eva Stíovská
* * *
Zobrazit všechny lánky autorky
 
 

Komente
 
 Datum
Jmno
Tma