Velikost textu: normln | zvtit | zmenitInternetov magazn nejen pro seniory  

Navigace

Svtek
Dnes slav svtek Radim,
ztra Ludk.

Mete jim poslat elektronickou pohlednici.

Klub
Uivatel: nepihlen

Vce informac o klubu a lenstv v nm se mete dozvdt na strnkch naeho klubu.

Anketa
Nvtvnci strnek - vk nvtvnk. Dkujeme za hlasovn!
 
 
 
 

E-mail
Nemte-li zde svou e-mail schrnku (adresu), mete si ji zdarma vytvoit.

StatistikaPodporuj ns
OSTRAVA!!!


MOAP


Nadace OKD


SENSEN


SeniorTip.cz,
ISSN 1801-9900
Vydv: Spolenost senior o.s.

Createt by NETtip 2006
Webhosting SvetHostingu.cz

Hledám štíhlou pítelkyni
 
Seznamka. On hledá ji. Rubrika nad 58 let.

tu inzeráty v této rubrice a nestaím se divit. Pedpokládala bych, e lidé v tomto vku zstali sami a hledají spíznní duší. To si moná myslí eny. Ješt na zbytek dn a rok potkám mue, s ním si budu rozumt, vyplovat prázdné dny, chodit na procházky, cestovat. Ale mui uvaují jinak. Ti na duši kašlou, hledají jen tlo. enu mladší, pohlednou, pracovitou a hlavn štíhlou. Kdy se nad tím zamyslím, íkám si, pro hledají štíhlou enu a jiné vysvtlení m nenapadá ne jen to, e mají strach, aby moc nejedla, aby ho moc nestála, aby si kupovala pokud mono dtské obleení. Štíhlé tlo preferují ped vzdláním a ped zájmy a koníky, ped vším moným na svt. K emu jim vlastn to štíhlé tlo bude? Budou mít doma hubenou enskou, aby si ji dali za obrázek?


Myslíte, e nemám pravdu, tak se pesvdte:
 
Hledám spolehlivou partnerku pro eventuální spolený ivot; pouze štíhlou nekuaku.
Rád poznám štíhlou enu, kterou u nebaví samota a chtla by se seznámit se sympatickým muem 68.let.
Ve dvou se jde i do pekla veseleji. Hledám štíhlou ertici, mladší jen o ti a více let.

 

Na ulici se nesejdeme, hledám štíhlou nekuaku do 50 let. Dobe, hledáme oba partnera. Myslím si, e nejdíve ze všeho bychom si mli uvdomit klady a zápory, které me nový vztah pinést. Ale hlavn uvdomit si, co od takového vztahu opravdu oekáváme a jaké jsou naše poteby. Za stejn dleité povauji nic nezakrývat a oteven si o tchto vcech povdt. Jen tak se vyhneme marným pokusm, novým zklamáním a promarnnému asu. A není pravda, e na vzhledu nezáleí.
Dda z Brna hledá štíhlou babku na všechno krásné.
Stále hledám elegantní, štíhlou, lehce dominantní pítelkyni k trvalému vztahu. Jsem rozvedený, zajištný, kuák, romanticko-dobrodruné povahy. Dávno je známo, e samota je zlá. Stáí se blíí, najdeme souznní duší?
Slušný mu, nekuák hledá píjemnou štíhlou enu, která se ješt ráda miluje.
Hledám zachovalou paní s domekem, se vztahem ke zvíátkm pro radost. Já jsem jen nemajetný kuák.
Nekuák s pejskem hledá štíhlou enu do 62 let s vyešenou minulostí a bez závislosti na dtech, která by s ním chtla ít v chalup na vesnici.  
Nekuák hledá štíhlejší skromnou a pracovitou enu, pro kterou je radostné ít na vesnici. Kultura, práce na zahrad a kolem domu.
Rozvedený velmi cit. zaloený, dom. kutil a nekuák hledá lásku a porozumní pouze ve váném a trvalém vztahu. U eny výrazných enských tvar obzvláš nahoe, ale hlavn štíhlou.
Dívko štíhlá a píjemná a nemáš nikoho, pak jsem tu já, u 67 let a nemám s kým.
Jeden dlouho sám hledá jednu, které nevadí, e nelyuji za to bruslím, teda ivotem, kulturn taky nic moc, procházky neprovádím neb špacírovati jen tak sám po ulici mn nepipadá zrovna nejúasnjší, ale na houby to jo, nejsem tancmistr, ale jsou jiný innosti a myslím taky dobrý, jo a do postele tam sem nepekonatelnej, chodím si tam rád zaádit, tedy spát, a líbj se mn štíhlé eny, pkn odné, lib se usmívající a tším se.

Kdy u si milé dámy tyto nabídky, nkdy i s chybami, petou, tak je jim jasné, coe ti muští vlastn hledají. Jednou jedinou vtou by se to dalo shrnout: teplé hnízdo s mladou samikou a zárove levnou pracovní sílu, tj. výbornou kuchaku, pracovitou uklizekou a majitelé ps i enušku s duší naklonnou domácím mazlíkm, které by hladila, koupala a venila, kdy se to páníkovi nehodí.    
 
Marta Urbanová
* * *
Koláe Marie Zieglerová (pro kolá pouity obrázky z px/pixebay)
Zobrazit všechny lánky autorky


Komente
Posledn koment: 08.02.2019  20:28
 Datum
Jmno
Tma
 08.02.  20:28 Jaroslav
 08.02.  11:45 zdenekJ
 08.02.  08:20 Dita