Velikost textu: normln | zvtit | zmenitInternetov magazn nejen pro seniory  

Navigace

Svtek
Dnes slav svtek Zbyek,
ztra Monika.

Mete jim poslat elektronickou pohlednici.

Klub
Uivatel: nepihlen

Vce informac o klubu a lenstv v nm se mete dozvdt na strnkch naeho klubu.

Anketa
Nvtvnci strnek - vk nvtvnk. Dkujeme za hlasovn!
 
 
 
 

E-mail
Nemte-li zde svou e-mail schrnku (adresu), mete si ji zdarma vytvoit.

StatistikaPodporuj ns
OSTRAVA!!!


MOAP


Nadace OKD


SENSEN


SeniorTip.cz,
ISSN 1801-9900
Vydv: Spolenost senior o.s.

Createt by NETtip 2006
Webhosting SvetHostingu.cz

Aby se seniorm lépe dýchalo!

 
Penosné kyslíkové pístroje jsou šikovné zdravotnické pomcky nejen pro seniory. Pístroje samozejm pomáhají s dýcháním pacientm v nemocnicích, ale je pro vás moná pekvapením, e mobilní kyslíkové pístroje pouívají i idii, sportovci a manaei. V tomto lánku vám pedstavíme uitené kyslíkové pístroje, které mohou vyuívat senioi pi procházkách, výletech, i kdy jsou pipoutáni na invalidní vozík.
 
Penosný kyslíkový sprej na procházku
 
Jako prvního pomocníka pro lepší dýchání si pedstavíme lehký a dobe penosný kyslíkový sprej s 8 litrovou náplní, který obsahuje 99,5% kyslík a má inhalaní masku. Tento sprej se hodí na nákupy i na procházku do parku, do lesa, k vod i kamkoliv jinam, kde rádi trávíte svj volný as. Sprej vyuívají astmatici, pacienti trpícími dechovými obtíemi, sportovci, profesionální idii a špikoví manaei pracující ve velkém tempu a stresu, protoe krátkodobá inhalace kyslíku pomáhá rychle posílit organismus, zmíruje únavu a vede ke zvýšení koncentrace.
 
Penosný kyslíkový pístroj na výlety
 
Pokud hledáte kyslíkový pístroj, který si mete vzít s sebou na výlet, do hotelu, na chatu nebo chalupu, rozhodn vám doporuujeme mobilní kyslíkový pístroj OLIVE GOLD se zvlhovaem. Pístroj je napájený z dobíjecí baterie a vyrábí kvalitní a 90 % kyslík, který dýcháte zvlhený pomocí kyslíkových brýlí. Souástí balení je dobíjecí baterie, která zajistí NONSTOP chod tohoto koncentrátoru kyslíku po dobu 2 hodin. Tento kyslíkový koncentrátor mete táhnout za sebou v pojízdné brašn na kolekách anebo nosit na zádech v batohu. Brašna i batoh jsou souástí dodávky.
 
Kyslíkový pístroj OXYGO na invalidní vozík
 
Pokud se pohybujete pomocí invalidního vozíku, doporuujeme vám penosný kyslíkový pístroj OXYGO. Jde o malé a lehké zaízení, které se namontuje na invalidní vozík. Mobilní pístroj OXYGO se skládá z tchto souástí: tlaková láhev o objemu 0,5 litru (s náplní 100 litr kyslíku pro dýchání), redukní ventil s rychlospojkou a zvlhova s prtokomrem 0 a 5 litr za minutu a inhalaní maska s hadikou dlouhou 2,1 metru.
 
Penosný kyslíkový pístroj do auta
 
Na závr tohoto lánku si pedstavíme penosný kyslíkový pístroj Oxygen Concentrator, který mete pouívat ve svém aut. Tento kyslíkový pístroj umouje dýchat vzduch obohacený a 90% kyslíkem. Mobilní kyslíkový koncentrátor nasává vzduch z okolního ovzduší a vytváí anionty, které pomáhají k obnov bunk, odstraují únavu, zlepšují soustední a zvyšují aktivitu mozku. Penosný koncentrátor kyslíku má propojovací kabel s autokoncovkou 12V a síový adapter 230V/12V/5A.
 
Pokud se chcete o pístrojích, které pomáhají pi dýchání, dozvdt ješt více, navštivte stránky domácí oxygenoterapie, kyslíkové koncentrátory a také dýchací pístroje.
 
Pejeme vám pevné zdraví!
 
Jan Vavika


Komente
 
 Datum
Jmno
Tma