Velikost textu: normln | zvtit | zmenitInternetov magazn nejen pro seniory  

Navigace

Svtek
Dnes slav svtek Marin,
ztra Emanuel.

Mete jim poslat elektronickou pohlednici.

Klub
Uivatel: nepihlen

Vce informac o klubu a lenstv v nm se mete dozvdt na strnkch naeho klubu.

Anketa
Nvtvnci strnek - vk nvtvnk. Dkujeme za hlasovn!
 
 
 
 

E-mail
Nemte-li zde svou e-mail schrnku (adresu), mete si ji zdarma vytvoit.

StatistikaPodporuj ns
OSTRAVA!!!


MOAP


Nadace OKD


SENSEN


SeniorTip.cz,
ISSN 1801-9900
Vydv: Spolenost senior o.s.

Createt by NETtip 2006
Webhosting SvetHostingu.cz

Co bych pro své tlo neudlala?

 

Tedy spíše udlala. Vyšlápla jsem si na thajskou masá. Hned na zaátku vám musím íct, jdte do toho, i kdy moná budete v ohroení udušením, jako já, ale to jen potud, pokud budete ena.

 

Zaíná to slibn a píjemn. Drobná Thajka se vám pi pozdravu ukloní, odvede vás do své komrky s ínnkou, pak vám opláchne nohy a ji pi tomto obadu vám nohy píjemn masíruje.

 

Nevím, kdo nazval ádní Thajek na tle, masáí. Chvilku to vypadalo, e m malými prstíky nadlá v nohách ulíky, chvilku se do m zapichovaly její lokty, pak na m pracovala, jako kdy se zadlává tsto (to bylo píjemné), pak celými pedloktími m rolovala všechny kosti, které byly zadené jak automobilové destiky, vytrhávala jeden prstík po druhém a eknu vám, slyšet ten kupot bych Vám nepála.

 

Malá muitelka nahmatala pesným hmatem utahaný kloub, zabrala a s úsmvem švitoila, bolí, bolí? Já, e bolí a ona kupodivu nepestala, byla spokojená, a pustila se do m s vtší vervou a tam kde to bolelo nejvíc, tam na chvíli spoinula celou vahou a myslím, e se i zasnila. Tohle bude mj konec, ze ínnky se u nikdy nezvednu, a kdy, tak urit nedojedu dom. Milunka udlala pacikou jasn srozumitelný pohyb, abych se pekulila na pupík. Nemla bych pouívat slovo pekulila, ale pefunla a pelezla.

 

Veselá masérka se zaala regulérn procházet po mých zádech a to, e je drobné postavy u m ani na um nepišlo. Kdy se prošla na mých zádech a k hlav, tak jsem se louila se svtem, hanebn umírajíc udušením vlastním smáklým, poprsím. Po jejím šastném návratu z mých zad, pokraovala procedura ji o nco píjemnji, a úpln píjemn. Závreným spoleným cvikem jako kdy dti dlají kolíbku, jenom jsou za sebou, jsme se chytli za ruce, ona m nakopala do zad a byl konec. Byla to hodina mueníka.

 

Vstala jsem celá zmámená, vykulená, ale vstala a stal se zázrak. Dom jsem šla jak za mlada, kdybyste m potkali, mých ... sát byste m tedy rozhodn nehádali. Myslím, e jsem snad i poskoila. Jedin co m trápilo, e jsem nevdla, zda se po výkonu dává masérce dýško. Tak jsme se na sebe hezky usmály, malinko uklonily a šly si po svých.

 

Jak jsem ekla, jako za mlada…

Naa Dubcová

Další lánky autorky:

KUJEBINA

Tatraplán pro Stalina

Zlehka o nábytku

Kam zmizel kamerový systém

Dotýkané vci

Sladká dívka

Mui na rozcestí

Kam a jsem se dostala od skleniek na koení Komente
Posledn koment: 20.04.2010  06:48
 Datum
Jmno
Tma
 20.04.  06:48 Bobo :-)))
 19.04.  18:38 NaaD
 19.04.  18:06 EvaP
 19.04.  17:48 imraL
 19.04.  17:07 Gabi-florka
 19.04.  14:45 Mirek
 19.04.  11:04 Duan
 19.04.  10:34 venca
 19.04.  08:03 jisuch53
 19.04.  06:11 vomod